همایش مشترک بیمه البرز و مدیران بانک ملی برگزار شد

  • 1396/04/19

مدیرعامل بیمه البرز در این همایش گفت:‌بیمه البرز با بیش از ۵۵ سال سابقه فعالیت و کسب عنوان اول مشتری مداری طی ۹ سال متوالی،‌بهترین خدمات بیمه ای را به کارکنان بانک ملی ارایه خواهد کرد.
سید رسول تاجدار با انتقاد از اینکه تصمیمات غیرعقلایی، صدمات بسیار زیادی را به نظام بانک و بیمه کشور می زندو باعث می شود این ارگان ها از فعالیت حرفه ای خود بازمانند،‌گفت: در هیچ یک از کشورهای جهان،‌خدمات بیمه ای را به مناقصه نمی گذارند بلکه بیمه گزاران با مراجعه به شرکت های رتبه بندی شده،‌ بیمه گر خود را انتخاب می کنند اما متاسفانه در ایران به دلیل نبود رتبه بندی و سایر محدودیت‌های قانونی و نگاه اقتصادی، ‌بیمه گران مجبورند برای جذب پورتفوی در مناقصه بیمه گزاران شرکت کنند.
مدیرعامل بیمه البرز ادامه داد: طرح بیمه بستری کارکنان بانک ملی ایران که از سوی بیمه البرز ارایه شده، ‌یک طرح عقلایی است و حاکی از درایت و عقلانیت مدیران ارشد بانک ملی است چون اجرای این طرح هم صرفه اقتصادی دارد و هم سطح کیفی خدمات رسانی به کارکنان این بانک را ارتقاء خواهد داد.
محمد ایزدی،‌ معاون منابع انسانی بانک ملی نیز در این همایش با اشاره به این که قرارداد منعقد شده میان بیمه البرز و بانک ملی در مورد بیمه بستری کارکنان این بانک،‌ تحولی بزرگ در راستای افزایش سطح رفاه کارکنان بانک ملی و خانواده آنها است،‌تاکید کرد:‌شاخص های عملکردی مثبت بیمه البرز و شاخص های برتری این شرکت در صنعت بیمه کشور از دلایل انتخاب بیمه البرز به عنوان بیمه گر بانک ملی بود.
وی افزود:‌ با اجرایی شدن این قرارداد از ۱۵ مرداد ۱۳۹۳،‌ کارکنان بانک ملی می‌توانند از ظرفیت بالای مراکز درمانی متعدد طرف قرارداد با بیمه البرز در سراسر کشور بهره ببرند.
در ادامه همایش مشترک بیمه البرز و مدیران بانک ملی،‌نشست تخصصی با حضور مدیر بیمه های اشخاص و روسای شعب بیمه البرز و مسوولان دوایر رفاه استان های بانک ملی برگزار شد و در این نشست مدیر بیمه های اشخاص و معاونان وی به سوال‌های مدیران بانک ملی در مورد چگونگی پوشش بیمه بستری کارکنان این بانک پاسخ دادند.
به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل بیمه البرز،‌ بر اساس تفاهم نامه منعقده بیمه البرز و بانک ملی ایران،‌کارکنان این بانک و خانواده های آنها که جمعیتی حدود ۲۰۰ هزار نفر را شامل می شود با استفاده از پوشش کامل بیمه ای،‌از این پس امکان استفاده از خدمات بستری و جراحی در بیمارستان های طرف قرارداد با بیمه البرز را خواهند داشت

با ما در ارتباط باشید

با ما باشید تا از آخرین اخبار بیمه ای مطلع شوید.